wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Napisz do nas

SJ Development

ul. Świerkowa 4

Szymanowo, 63-100 Śrem

 

http://sjdevelopment.com.pl

tel. +48 665 400 097 ​

email: biuro@sjdevelopment.com.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

                         NOWA INWESTYCJA 

GALERIA INWESTYCJI

LOKALIZACJA

 WYBÓR MIESZKAŃ

WIRTUALNY SPACER

NA MAPIE ŚREMU.

      PIĘTRO I

      PARTER

      PIĘTRO III

      PIĘTRO II

Wiejska 2A to nowa inwestycja na mapie Śremu w centrum miasta. Ten wielorodzinny, elegancki budynek mieszkalny oferuje czterdzieści mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 40 do 61 metrów kwadratowych. Nowoczesny budynek z windą zapewni wygodę zarówno wracającym z zakupów, młodym rodzicom, ludziom starszym i osobom z niepełnosprawnościami. Przewidziano tu także garaże na parterze budynku i miejsca postojowe - wszystko dla wygody mieszkańców!

 Niewątpliwą zaletą jest lokalizacja inwestycji - położenie w centrum miasta, ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku pozwala na odpoczynek i regenerację po całym dniu pracy. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się urokliwa rzeczka Pysząca oraz nadwarciańskie rozlewiska. Jednocześnie, inwestycja cechuje się
z dobrym dojazdem zarówno do centrum Śremu, jak i do obwodnicy miasta. W pobliżu znajdują się też atrakcje sportowe (pływalnia, klub fitness i park trampolin), sklepy i restauracje.

 

Mieszkania inwestycji zostały zaprojektowane tak, by zapewniać komfort i bezpieczeństwo życia codziennego. Przestronne wnętrza
z balkonami  oraz funkcjonalne przestrzenie z wieloraką możliwością aranżacji wnętrza- to niewątpliwa zaleta tej inwestycji!

GŁÓWNA

galeria

galeria

mie

mie

GŁÓWNA

galeria

galeria

mie

mie

© MrVisual.pl 2021