... z a m i e s z k a j   n a d   s a m y m   b r z e g i e m   j e z i o r a !

Osiedle Przystań to 17 designerskich domów położonych w unikalnym jak na budownictwo mieszkalne miejscu. Dzięki wyjątkowej lokalizacji osiedla nad samym brzegiem Jeziora Grzymisławskiego przyszli mieszkańcy będą mogli codziennie czuć wyjątkową atmosferę tego miejsca. 

Nowoczesne domy o powierzchni 72,57 m² z przydomowymi ogródkami oraz dwoma miejscami postojowymi spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Projekty domów zakładają prostą, ale ciekawą bryłę budynku. Duże przeszklenia zapewnią nie tylko dostęp światła dziennego, ale i wspaniały widok na jezioro, którego kojącym obliczem cieszyć się z salonu połączonego z aneksem kuchennym. Dzięki wykorzystaniu ultranowoczesnych materiałów elewacyjnych i blaszanego pokrycia dachowego budynki mają niesztampowy charakter i wyjątkowy design. Plany domów zakładają wygodny i przemyślany układ pomieszczeń.

Osiedle usytuowane jest w południowej części miasta Śrem, z dostępem do prywatnej plaży, z dala od miejskiego zgiełku. Otoczenie osiedla to, poza malowniczym krajobrazem jeziora, pola uprawne oraz położone nieopodal Rodzinne Ogródki Działkowe, dzięki czemu zewsząd Osiedle Przystań otacza zieleń  i natura. Pomimo lokalizacji na uboczu, dojazd z osiedla zarówno do centrum Śremu czy na obwodnicę miasta to kwestia zaledwie kilku minut.

K A R T     L

K A R T A      P

d o s t ę p n y

z a r e z e r w o w a n y

s p r a w d ź  d o s t ę p n o ś ć

z o b a c z    f i l m:

YT

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Napisz do nas

SJ Development

ul. Świerkowa 4

Szymanowo, 63-100 Śrem

 

http://sjdevelopment.com.pl

tel. +48 665 400 097 ​

email: biuro@sjdevelopment.com.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI